Bonucci po kłótni z Allegria pozostanie na trybunach, jak przyznał błąd

FUTBAL - CL: Nitra - ŽilinaChociaż Juventus w piątkowe wyraźnych proporcji 4: 1 meczu z Palermo rytm ale wciąż miał kłopoty sequel, choć w końcu złamał kłótni między obrońca Leonardo Bonuccim i trener Massimiliano Allegria. Spowoduje to korkiem jutrzejszy mecz z Porto oglądać z trybun, ale również w celu ukarania samego trenera ...

"Bonucci jutro tylko na trybunach. To nie znaczy, że musi mieć duże romans. To dobra decyzja z szacunku dla klubu, zespołu i fanów", powiedział na konferencji prasowej, Allegri.

Bonucciho wykluczenie z raportu sugerują, że teraz już Unibet bonus podczas wieczornego zwiedzania stadionu w Porto z słuchawkami siedzi na ławce, podczas gdy inne obiekty trawnika. "Sprawa jest zamknięta. Leo rozumieć sytuację, bo to inteligentny facet i pozostaje ważnym graczem dla Juventusu" Allegri ma nadzieję, że lekcje.

Ponadto, były trener AC Milan, jednak przyznaje, że nie działał sam ideał. "Ani moja reakcja nie była prawidłowa i nie odzwierciedla moje wyobrażenia o tym, jak piłka nożna powinna robić, zwłaszcza z fanami i dzieci na trybunach, więc jutro dam coś na cele charytatywne," nawrócili Allegri.

Ponadto nieszczęśliwego wypadku pilot 49-roku na konferencji prasowej koncentruje się także na samej grze osiem finału Ligi Mistrzów, w którym jest podobno dostępne dla chorych i Barzagliho, Chielliniho i Pjanic. Ten ostatni według słów Allegri nie zabraknie nawet w formacji startowej.

"Są niepokonani od września przez cały sezon, dostali tylko 14 bramek. W ciągu ostatnich trzech lat w domu pokonali Bayern Monachium i Chelsea," port na Dragao szczególnym uwzględnieniem Turyn stratega.